| RockAngelxD a întrebat:

Heii; x. DAU FUNDOI; deci vreau sa ma inregistrez pe chat; adica sa imi apara ``membru inregistrat``, am dat la edit si am incercat sa scr un nume iar dupa aceea la login si scria k nu e bun numele... Ma puteti ajuta plssss

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Incearca cu un alt nume, sau mai adauga o cifra doua dupa numele ales de tine. Daca numele pe care vrei tu sa il pui e luat de catre altcineva si din aceasta cauza nu il mai poti folosi tu (ca altfel ati fi 2 persoane cu acelasi nume si ar fi un balamuc totalwinking
Mult succes