| AnoNyMuSeR a întrebat:

Hey maine plec la cabana la munte (Ranca) si ma intrebam ce sa fac daca ma plictisesc(in afara de skiat batut cu zapada?) funda

3 răspunsuri:
| AnoNyMuSeR explică:

Toate raspunsurile sunt grozave va suparati daca nu dau la nimeni funda?

| ant1 a răspuns:

Pai depinde cu cine te duci. Poti sa joci carti: Whist, Rentz, Poker. Daca ai si fise esti sef.

| Iulia1106 a răspuns:

Ai putea sa te joci carti, remi sau alte jocuri pe care ati putea sa le jucati in grup. Sau daca ai laptop ai putea sa te uiti la filme, sau sa asculti muzica. Sau sa te plimbi pe afara, nu trebuie neaparat sa te joci.Sunt multe lucruri de vazut la munte. :X