| Mia a întrebat:

Care sunteti din Oltenia si imi puteti da niste idei de locatii pentru excursii de 2-3 zile pe care sa le faci cu clasa? Ne-am gandit sa mergem la munte(de ex. Ranca) sa inchiriem o cabana dar am vrea sa mergem si la discoteca seara.Mentionez ca suntem clasa a 12-a.Ms anticipat!

1 răspuns:
| Xperson a răspuns:

Ati putea merge la un restaurant pe malul marii unde este karaoke si disco, ar fi minunat, ati putea merge si la cetati insa sa va cazati undeva, poate la un hotel, sigur va fi disco