| phantom2k a întrebat:

Hey salut prieteni as vrea sa-mi dati niste indicatii despre metin2mondial royal am un saman lvl 88 momentan si nu stiu cum sa-mi pun bonusurile 6/7 eu in acest moment am pe cate 2 iteme 30int si 30% aparari war/sura/ninja/shaman este bine asa? sau mai bine pun doar aparari de ex 30%Sura si 30%War? PENTRU PVP(duele)! dau funda la un raspuns detaliat si bun! O da si inca ceva multi playeri am vazut ca au seturi cum imi pot face si eu si ce bonusuri trebuie sa pun pe ele? si scuze daca am gresit categoria nu stiam unde sa pun tongue

1 răspuns:
| Alekz96 a răspuns:

Eu iti sugerez sa te faci PvM pana la nivel mai mare iar atunci sa pui 30 INT si 30 Monstrii, dar daca vrei neaparat PvP atunci pune sus aparari cat mai multe (sabie, 2 maini, pumnal etc.), semi-om cat mai mult, PV si INT cat mai mult happy Si la 6/7 pune atac si aparare (ex: Tare Sura +30% si Aparare Sura+30%). Si sansa de a bloca atacul corporal te ajuta foarte mult in PvP happy