| OxyAndrei a întrebat:

Hey,salutare,astazi pe counter am fost dat afara dintr-o data, cand am intrat iar mi-a aparut imaginea asta http://imgur.com/4csgefE. Am observat ca mereu imi aparea aceasta imagine asa ca l-am dezinstalat si instalat iar, si tot aceeasi imagine imi apare.Ce sa fac? Am auzit ca am primit virus troian...Cine ma poate lamuri funda :D

3 răspunsuri:
| Gabitzu9292 a răspuns:

Virus troian e foarte periculos daca nu ai avb sfarsesti cu calculator la reparat ia masuri rapid si o sa te joci din cswinking

| Uraniu a răspuns (pentru Gabitzu9292):

Nu mai da raspunsuri tampite, din burta. Trei sferturi din ce ai zis acolo nu se intelege.

| Gabitzu9292 a răspuns (pentru Uraniu):

Pai da asa mi-a dat la corectare daca vrei sa stii si nu vorbi tu cu gura inainte