| freira a întrebat:

Hey, spuneti-mi niste jocuri care le pot juca cu prietenii mei afara chiar si in casa...

Răspuns Câştigător
| happy31animation a răspuns:

Inghetata e ca prinsa numai ca cand te atunge stai ca statuia pana cand te atinge al coleg care nu-i atins. Ceasl se joaca cu coada o invarti jos si cine o atinge prin saritura prinde o viata.

4 răspunsuri:
| happy31animation a răspuns:

Va-ta scunselea, prinsa, inghetata, ceasul etc.

| freira explică (pentru happy31animation):

Dar cum se joaca ingetata si ceasul

| happy31animation a răspuns (pentru freira):

Inghetata e ca prinsa numai ca cand te atunge stai ca statuia pana cand te atinge al coleg care nu-i atins. Ceasl se joaca cu coada o invarti jos si cine o atinge prin saritura prinde o viata.

| Xulescu006 a răspuns:

Ascunselea, monopoly, europolis

| freira explică (pentru Xulescu006):

Cum se joaca monopoly si europolis