| Teomari a întrebat:

HEY! Stie careva cum pot obtine ciocane pe farmerama?big grin happy

Răspuns Câştigător
| Miruuu23 a răspuns:

Ciocanele ies din pamant. Cand culegi ceea ce ai plantat, iti poate da ciocane. Ca sa primesti sigur ciocane, trebuie sa plantezi ceva mai lung ca timp. happy Sper ca te.am ajutat.

4 răspunsuri:
| MariaBeatrice a răspuns:

Prin recolatrea plantelor.
Mai avantajos trimite msj vecinilor tai in joc sa iti trimita cutie cu scule.winking
Spor la recoltare si la o ferma bogata!
PASTE FERICIT!

| Lykee a răspuns:

Prin cultivarea plantelor obtii anumite punctaje si ti se da ciocane, cuie s. a. m. d sau puneti prietenii sa-ti trimita cadou cutii cu scule! Funaaa?

| Tomas111 a răspuns:

Cultivand parcele obtii diferite iteme printre care si ciocane.

| Betty_3059 a răspuns:

Le poti obtine cultivand sau primind in cadou.