| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva coduri pentru Farmerama?big grinDau funda la cel care mergewinking

Răspuns Câştigător
| Ariia a răspuns:

Buna deci nu e asa. Si eu acom am aflat si exista cateva coduri. Dar ar camtrebui sa ai lev 10 ca sa mearga. DEci mergi acolo sus unde scrie news si pui pe codu ala de bare. si scrii codurile :BREEDING schule pleaseforgiveme freefarmwheel mrltopq
fgrdsy DA nu merg numai o singura data in viata. FUnda?

6 răspunsuri:
| Ariia a răspuns:

Freefarmeramawheel
pioc71
white90
energyby23
freewhinterbuy
anymax15
aluard13

| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Pai din cate stiu eu trebuie sa-ti trimita ei cadou un cod, nu sa-l.scuze expresia... furi tu.Cam pe la nivel. mai mare de zece ai putea primi un cod

| Eu500 a răspuns:

Stiu eu un cod care iti va da 12 stelute acesta este farmerstars

| mihaiberbece a răspuns:

La mine nu merge nici unul. de ce?

| prepa a răspuns:

E unu nou acum valabil pana duminica acesta este tooltime si merge f sigur pentru alte coduri zilnice ma gasiti la farmerama cu id-ul lumina21

| mihaiberbece a răspuns (pentru prepa):

Intra pe forumul FARMERAMA, la arhiva 2011, si acolo gasesti coduri bonus active, in anumite zile sau perioade din an! big grin