| Lollidella a întrebat:

Hey!batting eyelashes
Stie cineva cum se numesc cartile din care a fost inspirat serialul "True Blood"?

[dau fundita la cine raspunde binehee hee]

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Charlaine Harris-seria Vampirii Sudului-1.Morţi până la apus, 2.Moartea la Dallas, 3.Clubul morţilor, 4.Moartă pentru toţi, 5.Mort de-a binelea, 6.Categoric moartă, 7.Morţi cu toţii, 8.Mai rău decât moartea, 9.Mort şi-ngropat, mai trebuie să apară vol 10 "Dead in the family"

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sursa de inspiratie, cartile scriitoarei Charlaine Harris – "The Southern Vampire Mysteries".

| asya a răspuns:

Vampirii sudului! Serie de 9 carti...pana acum! Le recomand cu cea mai mare caldura!

| Lollidella explică:

Si mai am o intrebare se gasesc si pe net? Adica sa pot sa le citesc pe net big grin sau sa le descarc big grin

| Serendipity17 a răspuns:

Parca ceva de genu,, Vampirii sudului'' scris de Charlaine Harris...eu am citit cartea,, mort de-a binelea'' big grin ce sa zic... bunicik

| buybooks a răspuns:

Http://www.buybooks.ro/seriavampiriisudului-trueblood5v.html
(nu stiu daca mai sunt pe stoc, au fost foarte ceruti)