| dany5555 a întrebat:

Cum se numesc cărţile după care e făcut serialul True Blood? Câte sunt? Spuneţi-le toate in ordine puppy dog eyes [Pt cine le-a citit deja, cum vi se par? >:"]

Răspuns Câştigător
| Stefania96dfg a răspuns:

Se numesc Vampirii Sudului, sunt 12 carti:
1.Morti pana la Apus
2.Moarte la Dallas
3.Clubul Mortilor
4.Moarta pentru toti
5.Mort de-a binelea
6.Categorig moarta
7.Morti cu totii
8.Mai rau decat moarta
9.Mort si-ngropat
10.Moarte in familie
11.Capcana mortala
12.Atingerea mortii
Aceasta este ordinea, dar de obicei le gasesti de cumparat numai pe primele 10. Cartile sunt nemaipomenite, eu sunt la a 6a carte si sunt super ( le am pe toate ) Te prind intr-e pagini si parca abia astepti urmatorul capitol.Sunt suuuuuuuuuuuper

4 răspunsuri:
| dany5555 explică:

Cat ai dat pe toate cartile astea? thinking :d

| Stefania96dfg a răspuns (pentru dany5555):

Pai eu am prins un fel de promotie.Cartile se dadeu la revista BRAVO CU 10.99 LEI.Intr-un magazin o carte costa cam 27.lei

| Ionela_Ghinet_1994 a răspuns:

Ai găsit cărțile sa le cumperi?

| Ionela_Ghinet_1994 a răspuns:

Ai găsit cărțile?