| Andutsaa a întrebat:

Hey!:* stie cineva sa-mi spuna un program cu care pot modifica o poza ca aceasta?
http://s40.radikal.ru/i087/0905/6e/4c957f366668.jpg (este doar un exemplu, alta poza nu am gasit;)) ). Deci vreau sa decupez o poza, da' cum se vede si in aceasta poza, nu se vede ca este decupata;)), si vreau sa o pun pe un fundal alb sau alta culoare si langa sa scriu ceva:). Stie cineva sa-mi spuna?:)Va rog;)) multumesc frumos:*!

Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Pozele alea nu sunt decupate sunt facute pur si simplu... pe fundal alb, adica in spatele tipei e un paravan, si de la lumina reflectoarelor pare ca ar fi gol in spatele ei dar nu este. nu ai cum altfel happy. Ca sa scrii pe poze e un site e foarte sp de folosit se numeste picnik.com, poti folosi chiar si paintul, e usor si ala big grin

7 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Cu PhotoScapewinking
FunditsSa` tongue

| Derye a răspuns:

Cu photshop sau cu gimp.

E cat se poate de simplu, o faci un RENDER. Cauta pe deviantART.com cum se fac rendere, scrie renter tutorial sau ceva in gen, si o sa-ti iasa.

Altfel nu se poate.

Bafta!

| alex2009 a răspuns:

Gimp sau photoshop.

| Alexandra. a răspuns:

In Adobe PhotoShop.

| vyol3ta a răspuns:

Poti cu paint.

Pentru decupat-> Free-Form select (steluta)
Pentru scris-> Text (A)

| andreivmarin a răspuns:

Ia-ti gimp este similar photoshopului numai ca nu costa nimic
apoi intra pe videotutorial.ro pentru un scurt tutorial
cu gimp poti sa faci de toate inclusiv poza aia big grin

| Chowder a răspuns:

Pai e un program photo filtre
sunt tutoriale pe youtubefundita?
puppy dog eyes