| crisbebe a întrebat:

Hey( sunt din Bucuresti) si am intrat la colegiul national Victor Babes desi nu imi doream sub nici o forma dar bine macar ca am intrat pe profilul care il voiam(stiinte sociale) si as vrea sa aflu si eu mai multe despre liceu: cum sunt profesorii,daca am uniforma,colectivul,daca o sa invat dimineata sau dupa-masa si despre profil mai multe detalii: ce materii fac mai exact,pe ce se bazeaza, la ce dau teze, bac etc
funda

2 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Intreaba la scoala, dai pe facebook sa vezi care sunt sau au termiant acolo etc.

| DanuTzZ96 a răspuns:

Incearca sa cauti profilul pe internet. Si cauta si informatii despre liceu. 100% trebuie sa existe cevawinking