| Mary24 a întrebat:

Hey there :3.
Am nevoie de niste anime amuzante sau horror, dar daca stiti amuzante nu vreau sa fie gen combinat cu drama sau ceva in genu :3. Sper ca stiti la ce ma referlaughing. Si unele, astea mai populare, deja le stiu...nu chiar toate dar stiu cateva happy. Sau, mai puteti sa-mi spuneti de drama, dar sa fie cat de cat bune...
Wellhappy, sper ca ma puteti ajuta.

1 răspuns:
| genifar45 a răspuns:

Hey! ^_^ Eu îți pot da doar animeuri horror.Te poți uita la :
Corpse party
Deadman wonderland
Shiki
Higurashi no naku koro ni
Akame ga kill
Another
Blood C
Blood +
Ghost hunt
Ghost hound
Elfen lied
Mirai nikki
Atack on titans
School days
Pupa
Daughter of Mnemosyne
Hellsing
Hell girl
Parasyte
Tokio ghoul
Serial experiments lain
Euphoria (*e puțin cu henetai )
Chaos Head
Yami shibai
P.S Anime amuzante știu doar A no exorcist și black butler care o sa iti placă sigur pentru că are toate genurile.