| fonfulika a întrebat:

Multumesc daca ai rabdare sa citestihappy
TPU ajutor plss!
Cei care se uita la anime...
stiti Fairy tail?
daca il stiti plsssss mai ziceti-mi si mie niste anime de genu lu fairy tail
preferabil sa aiba mai multe episoade
vreau tot ceva fantastic (nu naruto) preferabil tot cu oameni care sa aiba o poveste tragica in spate si care tintesc spre putere...
si mi-ar placea ca personajele sa fie fff unite intre ele
dar in special vreau ca in acest anime sa apara chestii fantastice... nu stiu magii sau orice de felul
si sa nu fii totusi tot anime-ul o drama
sa aiba si actiune si comedie, dar si drama si o prietenie intensa
deci pls imi spuneti?

Răspuns Câştigător
| ChemoshRDB a răspuns:

Hellsing Ova Ultimate
Kuroshitsuji
Full Metal Alchemis Brotherhood
Soul Eater
Black Rock Shooter
Dance in the Vampire Bund
D-Gray Man
Deadman Wonderland
...In cazul in care mai vrei iti mai spun, dar astea sunt super, mai ales primele 5

2 răspunsuri:
| Maryo1o1 a răspuns:

Buna nu e contul meu ci al prietenului meu si daca vrei ceva tragic si drama si alte chestii da add la id lui ca are o poveste care numai prin filme o poti vedea cel putin pe mine m-a impresionat bagate si tu in seama cu el si zii sa iti zica despre el.Id lui este maryo_maryo_95

| mAnGalvr a răspuns:

Ai putea incerca One Piece si Rave Master...