| alinutza_9952 a întrebat:

am intrat pe BEFUNKY si nu gasesc acolo optiunea aia de acoperit ce e in spatele pozei. Am o poza in care sunt eu si mai e cineva in spate. vreau sa acopar. Imi puteti spune ce scrie acolo sau unde sa mai caut?

1 răspuns:
| 1Alexutzu a răspuns:

Dupa ce ai ales poza dai click pe 'essentials' ( e primul arata ca un soare), apoi te duci la 'blur' (mijloc jos), la 'amount ' dai liniuta la maxim dreapta' selectezi 'paint mode' si o sa gasesti doua optiuni ' original' si 'effect' de acolo o sa vezi si tu pe poza cand o sa dai cu pensulitzawinking spor