| Mytzyy95 a întrebat:

am nevoie de mare ajutor... cum pot face poza la imaginea laptopului adica pe ce taste apas ca sa fac o poza Site-ului pe care sunt pe laptop va rog ajutati-ma happy funda :X :X :X

2 răspunsuri:
| Ilusion :X a răspuns:

Ai nevoie de programul Paint.
Esti pe site, apesi pe butonul PRS, PrintScreen, PrtScSySrQ, cum il ai ( vezi ca trebuie sa fie in dreapta butonului F8. )
Dupa ce ai apasat butonul, deschizi aplicatia Paint, si apesi CTRL + V, in acelasi timp.
Lasi imaginea asa cum este, dai pe butonul de iesire, si te va intrebare „ Save AS "? Iar tu o salvezi, cu placere.

| Chris88 a răspuns:

Ai buton Print Screen undeva sus, dreapta. Apoi deschizi Paint si dai Paste (CTRL+V)