| Imidaifunditsa a întrebat:

am o intrebare: Ati fost la baile Tasnad [Satu-Mare]? Am auzit ca strandul a fost renovat.In aceasta vara inca nu am fost.Imi spuneti cum e? Multumesc! Funda si vot :]

Răspuns Câştigător
| Ancu1592 a răspuns:

Ei bine da, a fost renovat. Este foarte frumos acum. Cam greu de explicat...primul bazin de la intrare "s-a impartit in 3" pe margine este loc de stat jos, in al doilea bazin este apa mare, piscina cu apa rece a ramas tot asa.Toate bazinele sunt albastre... sper ca te-am ajutat cu toate ca este cam dificil de esxplicatbig grin