| lowraider26 a întrebat:

Am o intrebare cine imi poate da cateva anime de dragoste intre ingeri. As vrea ceva cu baiatul mai dominant daca intelegeti...

P.S. Va rog sa imi dati un link

P.S.2 Va rog sa fie in romana

P.S.3 Multumesc anticipat

1 răspuns:
| a răspuns:

Pai nu stiu animeuri in care sa fie amandoi ingeri... dar ai putea incerca :
kyoshiro to towa no sora
angel beats(nu sunt neaparat ingeri, sunt oameni care au murit si nu isi amintesc motivul cand trebuiau sa mearga in rai, si ajung intr-un fel de lume paralela)
DN angel
air(este vorba de spre o fata cu aripi care traieste deasupre norilor, dar nu stiu sa dau detalii ca si eu acum mai uit la el)
sora no otoshimoto
angel sanctuary
bleach(sunt ingeri ai mortii :-))
cam astea le stiu eu cu ingeri si le poti vedea pe PETEAVA le gasesti pe toate trebuie doar sa scrii numele la cautare.
vizionare placuta!