| Denisa730 a întrebat:

Am o intrebare : Voi cum va petreceti timpul liber? Ce activitati aveti?

Răspuns Câştigător
| CostiMiti a răspuns:

1 - Am 23 de câini si pisici, îi hrănesc le dau apă, ma joc cu ei
2 - Mă strâng eu cu inca, doi prieteni ne jucăm footbal, tenis de picior.
3 - Mă duc la pișcina sau ștrand.
4 - Îmi fac de mâncare.
Sunt multe posibilități de a iți ocupa cu ceva timpul, dar cel mai bine folositor, nu tutun, droguri, și alcool si distracții sataniste.
Fundă?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Gatesc,ascult muzica, stau cu iubitul, calatoresc, fac excursii, ma plimb...

| SilentRain a răspuns:

Dorm,ma plimb, vad un film, caut muzica pe Youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În timpul liber poți să practici un sport, să citești o carte sau să ieși cu prietenii. Sper că te-am ajutat! ☺?

| Marry20 a răspuns:

Eu în timpul liber practic tenis, citesc o carte sau ies cu prietenii.