| Ruxy_3928 a întrebat:

happy am o problema cu yahoo messenger nu vad ce scriu eu si ce scriu ceilaltzi, vad doar (...) is typing a message. si nu apare nimic daca ma puteti ajuta va rog cat mai repede big grin va multumesc :*

12 răspunsuri:
| VIPER a răspuns:

Ce dracu ma...reinst windows si gata nu te mai tot prosti ca ia alta versiune.,, poate windowsul tau nu este compatibil cu versiunea aia de mess`` asta este cea mai mare tampenie spusa vreodata pe pamant.cum sa nu fie ma comp messu cu wind ala doamneeee.deci reinst wind si gatalaughing0

| blonda_6663 a răspuns:

O idee: intra in preferences la appearance si uita_te la fonts&colors. poate e selectat alb sau ceva

| jabiilord a răspuns:

Uite aici o suluite foarte simpla si usor de folosit: http://www.tutorialepc.ro/......lutie.html

| Desirable a răspuns:

Probabil e din cauza conexiunii la internet dar ai putea incearca sa dezinstalezi yahoo messenger-ul si pe urma sa il instalezi. Spor!

| Ruxy_3928 explică:

L-am reinstalat si instalat din nou si degeaba dar pana acum a mers nu stiu ce are va rog ajutati-ma dau fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am problema asta.Incerc sa o indepartez si te tin la curent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.roportal.ro/download/yahoo_messenger_4.htm

urmeaza pasii de la primul comentariu si o sa-ti mearga...garantat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.forwindows.net/......u%C8%9Bia/ solutia:D

| AnoOnim23 a răspuns:

Pai nu ai alta solutie decat sa iti descarci din nou yahoo messenger:*

| seby12345 a răspuns:

Incearca sa iti instalezi alt mess alta varianta. calculator tau poate nu este compatibil cu messu bafta

| catalina453 a răspuns:

Am patit si eu asa.Stergel din calculator si instaleazal din nou.