| myhay9898 a întrebat:

am o problema cu Yahoo Messenger imi apare o eroare ca asta:"Cannot Load resource DLL va rog daca ma puteti ajuta dau funda!!!

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Reinstalează yahoo, dacă nu merge instalează net framework și c++live redistributable.

2 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

Reinstaleaza-ti aplicatia. Mai mult ca sigur este o eroare de instalare. Succes.
Paste fericit!

| MaryWhiteRose a răspuns:

Poate contul ti-a fost hackerit confused Poate ai fost banat, doar la contul tau iti apare asa sau la orice cont? Daca doar la al tau te sfatuiesc sa-ti faci alt cont, asa mi s-a intamplat si mie o data pe un cont nu mai puteam primi mail-uri.Nu stiu ce sa-ti zic mai mult.