| dody11 a întrebat:

Am scris o poveste pe wattpad si as vrea sa aud niste pareri, critici... Este vorba despre un vampir care o sa treaca prin multe incercari de a afla adevarata lui provenienta si, poate, chiar sa descopere o iubire adevarata.
Aici este link-ul: http://www.wattpad.com/story/5310524-blestemul-iubirii.
Deci ce credeti? Multumesc anticipat. :D

1 răspuns:
| Raluca02M a răspuns:

Woow, scrii excelent, pe mine m-a prins povestea ma simteam in locul personajelor, cred ca o sa ai un viitor artistic, BRAVO!