| SuPrAaDoZaaDeViSe a întrebat:

Ce jocuri cu animale virtuale mai stiti in afara de: -happy pets -si caine virtual Dau fundita celor mai bune.

Răspuns Câştigător
| Aniiix a răspuns:

Buna big grin! Poti incerca: Farmerama, ZooMumba, putin si Barn Buddy [asta e pe Facebook]. Detalii:

Farmerama: iti iei parcele de pamant, plantezi, iar in timp ce cresti in nivel, ai acces la animale

Barn Buddy - cam tot asa

ZooMumba: preferatul meu. Incepi cu un habitat de animale, apoi crescand in nivel ai acces la o adevarata padure virtuala, pentru. ca primesti animale, si poti schimba habitatele. scopul e sa-ti faci o gradina zoologica cu habitate, magazine si decoratiuni. ai aplicatiile: roata norocului si safari. Vei descoperi cu timpul ce trebuie sa faci. In preajma sarbatorilor, pe pagina lor de Facebook, apar coduri bonus cu care castigi diverse chestii. Este cel mai dragut. Eu ma joc din octombrie...acum am lvl 18. E frumos, sper sa-ti placawinking

Sper ca te-am ajutatwinking Spor la joc big grin

3 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Club penguin, pandana sau jocurile de pe facebook, cum ar fi petville

| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna!kiss, incearca FARMERAMA sau jocurile de management cu animale:Xmerita...

| DeeeaLoveSP a răspuns:

Pet Vet 3d e foarte dragutwinking