| NarcysaNarcy a întrebat:

Stiti niste site`uri de editat poze de proflsi coperta pentru pagini ( de pe fb) si pentru contul personal? ) Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Mihetiu_Andreea_1997 a răspuns:

Http://pizap.com/ uite asta e cel care il folosesc eu.

| NarcysaNarcy explică (pentru Mihetiu_Andreea_1997):

Mda. si eu il stiu pe asta dar vroiam sa primesc un raspuns cu niste site`uri de editat/ creeat poze de profil si coperta pentru pagini ( cum au toate paginile pe facebook)

| Mihetiu_Andreea_1997 a răspuns (pentru NarcysaNarcy):

Eu de obicei le iau de pe paginile de fb si apoi le editez pentru pagina prin paint.Este foarte usor si simplu happy