| IceVanilla a întrebat:

Hey, TPU, am si eu un cont la care am muncit cativa ani. Contul este pentru jocul Grepolis si as dori sa il vand.
Stiti pe cineva?
Avantajele contului:
-19 orase
-249.015 puncte pe lumea NY
-orasele si punctajul precizat mai sus sunt pe lumea NY
-contul contine de asemenea 200 monede de aur (monedele se iau prin donare si ofera niste avantaje in plus)
-se mai pot cuceri aproximativ 6-7 orase
~Aproximativ 10-20 orase fantome pe langa orasele bazate~

Cam astea ar fi caracteristicile... daca ati fi interesati nu ar strica sa dati un "add" si sa sunati pe adresa de skype: andrei_imbru sau pe urmatoarea adresa de Facebook (lasand un mesaj), Andrey Imbru.

Si acum, momentul andevarului, pretul contului, nu este mare, adica pentru cate are contul...nu stiu exact, 5€ negociabil sau poate un cont pentru alte jocuri la schimb, sau un joc original...astept oferte pe adresele mentionate mai sus.

2 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Nu se prea cauta asa-ceva, pentru ca fiecare persoana prefera sa pornoasca cu el de la 0! big grin

| Arcani a răspuns:

Nuc stiu de un prieten insa cred ca ar fi mai corect sa-si creeze ei jocul