| mafychokko05 a întrebat:

am un laptop toshiba cu garantia orce ar fi. l-am inregistrat si mai am 3 luni din aceasta garantie dar este valabila si daca vars apa pe laptop?

Răspuns Câştigător
| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Nu conteaza cum l`ai stricat conteaza ca mai ai garantie si poti sa-l schimbi! tongue succes!

2 răspunsuri:
| mafychokko05 explică:

Garantia are decat un an valabilitate la orce laptop Toshiba. mircea badea la tras de fir si a dat cu el de pereti in direct si i la schimbat. daca e orce ar fi ma gandesc ca e ORCE AR FI!

| BABYFACE1989 a răspuns:

Hey,nu cred ca acopera garantia astfel de accidente ci doar cele care apar din defectiuni interne ale laptopului.Asa ne am putea da toti cu laptopurile de pereti si n am avea nicio grija pentru ca avem garantie