| Bălăceanu_Diana_1998 a întrebat:

Cat m-ar costa o placa video pentru un laptop Toshiba, fara garantie?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nimic, pentru ca nu o poti schimba! In plus, exista sute de modele Toshiba..."Cat m-ar costa o placa video pentru un laptop Toshiba"...asta e pusa la misto?

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Este omboard? Deci daca are probleme cu placa video trebuie schimbata toata baza?

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Omboard esti tu! happy
Placa e onboard! Daca are probleme cu placa video, arunca laptopul! Sper ca ai retinut ca e laptop!

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Da am retinut. Onboard.

| Țoglă a răspuns:

Cam 200 lei în general.Acum depinde și de underi cumperi placă și cine ți-o montează.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Depinde de model, daca laptopul tau suporta asta! Daca nu ai trecut specificatiile lui! Nu cred ca poti schimba placa video, ea este sudata de placa de baza (doar reparata)!

| Vanqu1sh a răspuns:

Trebuie sa te interesezi la un service, la unele modele de laptop-uri se poate schimba placa video iar la altele nu iar daca laptop-ul este si model vechi nu prea cred ca se merita.