| lila36 a întrebat:

As vrea sa organizez si eu o zi fete vs baieti.Ce concursuri as putea organiza? Vreau idei.Inca ceva... evenimentul se v-a organiza in fata casei mele cu cativa prieteni de pe strada asa ca sa nu ziceti pinata sau popicelaughing
Daca se pote un raspuns cat mai curind.Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

-Cea mai amuzanta poza de grup(una cu baietii, alta cu fetele...si cineva allege poza mai amuzanta)
-concursuri clasice de alergat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Concurs de maxime și cugetări. Spune un băiat, apoi o fată etc. Cine nu-și amintește una la timp iese din joc. Câștigă echipa care rămâne pe teren. big grin

Am jucat într-o seară și a fost super. Numai să ai cu cine...

| yooleonard a răspuns:

Sex in grupwinking