| incandescentul a întrebat:

va intreb pe voi :p. am un forum. da. e super ok forumul zilnic 200 de vizitatori. as vrea sa organizez un concurs cu premii. dar nu stiu ce fel de concurs as putea organiza... ziceti si voi. e un forum de sport

Răspuns Câştigător
| Jonathan a răspuns:

Mereu ar fi bine sa ii premiezi pe primii 3 si uite aici cateva exemple:

-Cine se mentine cel mai bine in forma
-Cine poate face cel mai frumos filmulet cu el/ea practicand acel sport
-Cine poate aduce ce-i mai multi oameni pe forum
Succes!

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Faci un fel de pariu sportiv.
sa parieze pe ceva anume, o echipa ceva.
si care strange cele mai multe puncte sau care echipa castiga apropiindu'se de cel ce a tinut cu ea. castiga premiul

| TaylorMomsen a răspuns:

Zi-mi si mie forumul big grin