| AddXf a întrebat:

As vrea si eu cateva chestii gen : do a barrel roll, tilt, google gravity.....etc.(va rog fara chestii din astea care te sperie gen mov001. wtf.)Funda cel mai bun si rapid rasp.( vreau altele decat am scris eu mai sus :* )

Răspuns Câştigător
| Kerra a răspuns:

Scrie pe Google "googlesphere mr doob" si dai pe primul link.

3 răspunsuri:
| SheCanSmile a răspuns:

Stiu unuwhistling scrii pe google:goglogo si dai pe primul link...altele nu stiu

| AddXf explică (pentru SheCanSmile):

Si ce ar trebui sa se intample thinking

| SheCanSmile a răspuns (pentru AddXf):

Poi scrii acolo numele tau..si iti arata in loc de scrisul "google" numele tauhappy numa asta stiu