| Timee೩ a întrebat:

kiss. Aseara a fost ultimul episod din Nini? Daca da, cum s-a terminat?

Răspuns Câştigător
| EzoPunctt20 a răspuns:

Da, a fost ultimul episod. In toiul nuntii, a venit Victor care a "demascat-o" pe Nini, spunand tot adevarul, doar ca aceasta sa nu se casatoreasca cu Thomas. El a fost arestat mai la sfarsit.Toata lumea a fost socata, Nini a fugit, iar Thomas i-a spus ca nu mai vrea sa o vada niciodata, ca vrea sa dispara din viata lui. Chiar cand Nini se pregatea sa plece de la ambasada, ambasadorul a oprit-o, neputand sa stea departe de ea. Asa ei s-au casatorit, iar la sfarsit au scris mare pe ecran : "Viata ta se poate schimba placut complet neasteptat" sau ceva de genul. Frumos serial happy

3 răspunsuri:
| dana7777 a răspuns:

Da. Nini si Tomas s-au casatorit :X
fundita?:d

| Feliii a răspuns:

Buna!:* Pai Thomas Parker a iertat-o pe Nini pentru secretul cu Nicholas...Si s-au casatorit si au fost fericiti Iar Victor a fost inchis. Oricum cred ca va fi in seara asta reluare! Te pooopp Pa:*