| Seniorithabebi a întrebat:

Ce episod a fost aseara din nini?

6 răspunsuri:
| Seniorithabebi explică:

Eu nu vreau povestirea... Vreau numarul episodului.

| clautzuuboy20 a răspuns:

A fost episodul cand il angajeaza pe "Nicolas" ca si sofer pentru ca celalalt se pensionase. Funda>?

| bbubby a răspuns:

Cel in care nicolas a inscenat sa i se fure buletinul. logodnica lui tomas a descoperit si i a aratat ambasadorului c anul exista nimeni cu numele soferului sau. laughing cred laughing eram prea obosita la ora aceia ca sa mai judec. daca gresesc corectatima

| bbubby a răspuns:

Hey eu aseara l'am vazut pala cand insceneaza nicolas sa i se fure buletinul si descopera starcul ca nu exista acte care sa dovedeask existenta lui nikolaslaughing nu e corect chiar atat de adormita sa fi fost incat sa fi visat alt episod

| mariaradulescu a răspuns:

Nu stiu dar iti pot spune ultimul ep

| Kidda75 a răspuns:

Parca acela cand Thomas si Celina au vrut sa se logodeasca dar Thomas a refuzat sa se logodeasca cu ea:]]