| MBLAQ a întrebat:

astazi pentru mine e o zi plictisitoare vreau si eu o idee... funda si restul votbig grin

Răspuns Câştigător
| lidiaioana a răspuns:

Buna!
1.Intri pe TPU si dau sfaturi
2.Iti gasesti un hobby si faci ceva creariv
3.Citesti bancuri, benzi desenate
4.Asculti muzica
5.Te uiti la tv, pe geam
6.Canti
7.Dansezi
8.Pictezi
9.Te joci cu animalul de companie daca ai sau intri pe facebook
10.Bei un suc
11. Faci temele de vacanta ca sa scapi de ele
12.VB la tel cu prietenii
Uite si niste site-uri care iti vor fi de ajutor:http://www.ziare.com/......sti-823820

http://cutie-rotunda.com/x/101-lucruri-de-facut-la-plictiseala

http://inaofficialblog.blogspot.com/......sesti.html

8 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Ioana super faturile super merita funda din plin!

| HurremSultan a răspuns:

E obicei nu ma plictisesc Intotdeauna am ceva de facut sau daca nu am, imi fac. Imi place sa ma plimb (si sa ascult muzica cand ma plimb daca nu sunt insotita), sa ma dau cu rolele, sa joc basket, sa stau de povesti cu diverse persoane, sa citesc si sa mai corespondez cu cate o persoana aflata departe si probabil multe altele care nu-mi vin momentan in minte.

| Goofy a răspuns:

Iesi in oras cu prietenii/prietenele.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Te duci frumos in pod si incerci sa te arunci in cap, sa vezi daca doare laughing

| Pământul a răspuns:

Mai iesi din casa, pleaca la cules ciuperci sau fructe cu prietenii, ca acum e sezonu'.

| Macsiim a răspuns:

Plictisestete in continuarrrelaughinglaughinglaughing pai utate la televizor, vb la tell, stai p mess, Stiu stai p TPU si asteapta raspunsurilebig grin

| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Poti lua o carte sa citesti sau sa-ti inviti un prieten sau o prietena la tinesa te joci pe calc

| cipp94 a răspuns:

Cauti un motiv sa iesi din casa.