| SuntFata a întrebat:

Hey TPU.Azi pe mess m-a stresat una care se tot da mare si face pe indiferenta cu mine dar ea ma baga in seama si vrea sa vorbeasca cu mine.De multe ori o ignor dar cateodata ma scoate din toti pepenii.Si ii zic sa ma lasa ca am treaba si isi pune la status "teodora :X" pentru ca ea crede ca ma face geloasa ca vorbeste cu teodora aia.Mereu face asa daca nu iese cum vrea ea. Vreau sa imi dati niste statusuri de indiferenta care sa fie clar ca se refera la ea eu am pus si Busy si mi-am facut ca status "mda... ce sa zic nu mai pot de indiferenta ta. du-te la altcineva.niciodata nu te simti bine daca nu e km vrei tu. du-te la ea ...la ea.mereu zici ca te duci la ea cand nu iti iese km vrei u"si chiar si asa nu ma lasa in pace. Vreau niste statusuri de indiferenta despre prietenie.plzz

2 răspunsuri:
| Zâmbett a răspuns:

De ce nu'i dai direct ignor?

| SuntFata explică (pentru Zâmbett):

Pentru ca are 10 id de mess si nu vreau sa ma streseze...si apoi sa vina la mine cand stau pe afara sa tipe dc ii dau ignore sau ce o mai duce pe ea mintea