| roland2948 a întrebat:

Aztazi niste oameni neau interzis sa jucam baschet in spatele blocului(au si chemat politia ca cica dadeam in masini). Acum mor de plictiseala nu pot juca nici baschet nici fotball, si stau la 8km de oras. Spuneti-mi va rog ce sa fac in timpu liber?

Răspuns Câştigător
| AnDrEy55 a răspuns:

Lucreazati muschii, fai un record la ceva, descarca un joc si terminal, ETC.

1 răspuns:
| MadalinaNatalia a răspuns:

Gasesteti alte activitati, iesi cu prietenii la suc la film... Distreazatewinking