| heddy10 a întrebat:

Va salut! In sector 4 se ridica masini si din spatele blocurilor (adica parcate pe stradutele dintre blocuri) sau doar alea de pe bulevarde/soselele principale?

A mea nu incurca cu nimic nici strada si nici trotuarul, e parcata langa bordura. Nu exista indicator pentru astfel de parcare dar nici indicator ca e interzis. Nu am loc platit, e parcare la liber, in jurul blocului (dar in spatele lui, nu la sosea) si imi las mereu numarul in geam chiar daca nu incurca pe nimeni. Macar te suna inainte sa o ridice?

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Nu cred sa ti-o ridice fix pe a ta din N masini cate sunt in Bucuresti, probabil se duc dupa alea care au parcare la modul exagerat de nesimtita