| Cortex a întrebat:

E un joc vechi cu masini.deci iti da cateva masini, tu trebuie sa-ti alegi.si mergi prin oras, nu poti calca oameni, te poate urmari politia, poti sa vezi volanul.nu e foarte fain da merge asa de plictiseala cine mi-l zice are funda

6 răspunsuri:
| spad3r a răspuns:

Dami mai multe detalii, sunt multe jocuri gen ce ai zis tu...

| capsunica13 a răspuns:

GTA sau SAN ANDREAS... cred... nu ma pricep asa de bine la jocuri d'astea da am auzit ca is foarte faine. sper sa fie jocurile dorite. funda please

| alexghi a răspuns:

Gta

| pitbull60 a răspuns:

Cumva este vorba despre Need for Speed Porche? pentru ca e misto. adica nu te-ai enerva la el ca pierzi curse sau alte alea. e chiar ok joculwinking

| malina_9825 a răspuns:

Midtown madness

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta?