| TheLostInTheDark a întrebat:

Care stie care sunt cele mai thari filme horror p care le pot viziona cu o prietena in noaptea asta?

Răspuns Câştigător
| wall a răspuns:

Hei.Incearca Tunelul Groazei "Death Tunnel". E ceva gen :5 fete, 5 etaje, 5 fantome, 5 ore.Intr-un sanatoriu.Foarte infricosator

5 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

The ring.

| anonymousxD a răspuns:

Eu am vazut un film de groaza :-s... se numeste the hills have eyes. este super horror :-s

| Vanyum a răspuns:

Mirrors 1 / 2, The Tortured, The Maze

| Ralucutzzza a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai frumoase filme horror care merita vizualizate sunt big grinread, Drag me to hell(chiar azi l`am vazut). Deadline. Mirrors, Orphan, Jennifer`s body. C`am astea mi-au placut mie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dead snow