| tedi12345678 a întrebat:

ce faceti? Care este tara voastra preferata si de ce?

Răspuns Câştigător
| thegodfather12 a răspuns:

ROMANIA, ca s roman si m-am invatat cu "stilul" asta romanesc de a trai

4 răspunsuri:
| Desireღ a răspuns:

Brazilia.

| AvalohAlyn a răspuns:

S.U.A
Cine nu si-ar dori sa traiasca in America? E tara de vis.Cea mai dezvoltata tara din lume.Civilizatie si locuri superbe, atmosfera frumoasa si mentalitate diferita de a noastra.Simplul fapt ca orasele arata mai bine ma face sa imi doresc sa traiesc acolo, sa vizitez locurile alea, sa vad tara tuturor posibilitatilor.happy big grin

| relian a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu te amagi singur, america nu-i asa ca are orase, orase mai frumoase sunt in asia, america este asa pentru sistem pentru oamenii care traiesc acolo. Locuri frumoase sunt peste tot in lumea asta, clima la fel atmosfera frumoasa la ce anume te referi? In america este de la frig la cald asa cum gasesti sin europa, deci nu e ceva ce nu gasesti altundeva.Civilizatie da cu asta ai nimerit-o laughing e sistemul care face diferenta, sunt oamenii care conduc care fac diferenta de restul lumii.Aia simti nu orase nu locuri, astea le gasesti oriunde. Posibilitati hai cai nimerito si pe asta laughing asa este ai posibilitati, dar asta daca esti capabil, daca poti ajungi orice.nuti pune nimeni piedici.

| Aslam a răspuns:

India! De ce? Pentru ca este tara mea natala. big grin