| claudiax27y a întrebat:

Care e tara voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Bună Claudia, adevărul este că în nici o țară nu e bine, rău este pretutindeni, și o să vină și m ai rău,și străinii o duc rău, nu toți e adevărat, cum nici romînii nu o duc toți rău, ci doar unii,eu aștept cu nerăbdare lumea nouă pe care o promite Dumnezeu în Biblie, lume în care nici un om nu va spune sînt bolnav,condițiile de trai în lumea nouă vor fi foarte bune, iar acea lume despre care spune Biblia, va fi chiar aici pe pămînt, nu este așa că și tu ți ai dorii să trăiești în această lume nouă?

25 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Dincolo de tot ce e rau, Romania, pentru ca sunt roman in primul rind. Olanda, pentru civilizatia de acolo, si America (nu pe ultimul loc) pentru societatea pe care o are (oamenii sunt mult mai lejeri, mai deschisi si mai civilizati)

| carpediem a răspuns:

Tarile nordice, de la GB in sus pana in Finlanda si Australia, Canada.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Eu m-aș muta pe o altă planetă dacă aș avea cum...

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

ROMANIA smug
adica' noh' ii un pikuletz cam infecta, da nu ea. ci noi oamenii=adica' porcii dinea care o strica/m
deci imi place ca are diferite locuri in care sa te exprimi, ziduri pentru grafitii, parcuri pentru plimbat, lacuri, mare si de toatesmug
ii o tar mandra
mi plaki. acum nu stiu' voua da ce aveti cu tara asta? ca nu ea ii devina ca sontem noi oamenii niste virusi sad
deci tara ii faina. siimi place smug
tie care iti place? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| camy417 a răspuns:

Romania sigur nu

| andrei95 a răspuns:

Anglia,s.u.a,brazilia,Germania,Romania(dar fara unii oameni cum ar fi politicienii)

| Gasy a răspuns:

ROMANIA tara este calumea cei de la conducere sunt...

| alexovidiu53 a răspuns:

Hawai

| alexovidiu53 a răspuns:

Hawai

| stweety10 a răspuns:

Franta, ca acolo e iubi :X

| SăcsyLlamă a răspuns:

Romania, dar au distrus-o toti nesimtitii.

| Tequila a răspuns:

Rusia.

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Statul California, si NY/NY

| lookingforlove a răspuns:

Patriahappy

| valentinalina a răspuns:

Ameriklove struck
a ta care e?

| asul10 a răspuns:

Elvetia.

| AlWaYsSmYlE a răspuns:

Frantsa

| Oάηά_1252 a răspuns:

Italia. tu?

| Ebsghjs a răspuns:

Ungaria

| banculescueduard2002 a răspuns:

Africa,Anglia

| eryka27 a răspuns:

Ich liebe Deutschland!

| Ebru_8213 a răspuns:

Russia.happy

| DakotaFuckCookie a răspuns:

Anglia love struck
A ta?

| Andra8060 a răspuns:

Egipt, Grecia, Anglia