| Miruuuuu a întrebat:

:*
Ce melodie ascultati acuum?
E melodia preferata? Daca nu, ce melodie preferata aveti?

:X

Răspuns Câştigător
| aneta a răspuns:

Acum ascult Narcotic Sound-Poesia de amor http://www.youtube.com/watch?v=oq0Z_3TXieU, iar preferate am mai multe, dar cea mai recenta care e si una din preferatele mele este cea de la Pitbull feat Ne-Yo-Give me everything:D.Dar tu?:)

19 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Tujh me rab dikhta hai.Da e melodia preferata!

| Afdsa a răspuns:

Breaking Benjamin - Anthem of the Angels :
http://www.youtube.com/watch?v=4-SCnf9tkTk

| PinkDea a răspuns:

Acum ascult aceasta melodie : Tinie Tempah - Till I'm Gone ft. Wiz Khalifa
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Nu, nu este melodia mea preferata dar este pe locul doi in topul preferintelor mele:X

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaCristinika123 a răspuns:

Chiar acu ascult Katy Perry - Firework.Nu este melodia mea preferata.Cel mai mult imi place LAdy Gaga Just Dance.

| sabilopod a răspuns:

Eu ascult melodia aia... dubi-dubi-duba-dubi-dubi-duba peeeeryyyy! imi place, dar nu cred ca e preferata mea.

| Damasc a răspuns:

Florin $@l@m - Am norocul scris in frunt3 ( Hahahaha)am ghicit sunt sigur!

| Miruuuuu explică:

Melodia mea preferata -Pitbull ft Ne-eu give me everything happy

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Ascult Alessia-Find me(ale, ale), dar preferata mea e Judas-Lady Gaga si Snoop Dogg-sweat...frate cati manelisti avem mai jos!

| ProCoSmYn a răspuns:

Acum ascult mel : Manian-welcome To The Club e preferata mea dar am mai multe

| ProCoSmYn a răspuns:

Ba frate ma lasati in aia a mea ca sa nu zic ia mai lasati-ma cu manelele voastre tuvan gura de manelisti

| Catafu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GBf5qRrUves asta o ascult acum...da e si ea printre preferate :X

| RalluOfr a răspuns:

Hmm...da eu tocmai ascultam melodia jennifer lopez im into you, dar preferata mea este andreeea banica sexi. pupici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult Denisa si Babi&Mr Juve-Nu mai cred in iubire, mi se potriveste foarte bine in momentul asta.Nu e chiar mel mea preferata si nici nu am una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul asta, nu ascult nimic, cat despre melodia mea preferata, nu exista. Intotdeauna va fi una mai buna ca alta, toate imi plac, dar cel mai mult :
- Depeche Mode - People are people
- Metallica - The Unforgiven II
- Guns N' Roses - Sweet child o' mine
- Guns N' Roses - Welcome to the jungle
- AC/DC - You shook me all night long
- Bon Jovi - Living on a prayer
- Bon Jovi - Runaway
- Bon Jovi - It's my life
- Incubus - Adolescents
- Incubus - Drive

Asta este doar o partelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Birdman-Fire Flame,da ce multi cocalari avem pe aici.big grinBabi minune, Denisa, Florin Salam le recomand la toti un tratament care consta in 10 minute pe zi de SlipKnot.Mancatas.

| mihaelaa18 a răspuns:

Acum ascult parca place-out of time:) imi place si aceasta melodia dar melodia mea preferata este Lexter-virtual lies:x
http://www.youtube.com/watch?v=xC749ZwpfqQ
http://www.youtube.com/watch?v=q_oG8r2uSZQ

| innalovefun a răspuns:

Acum ascult guess who feat marius moga tot mai sus. imi place mult dar nu e preferata.
Preferate sunt urmatoarele(sunt imi vechi dar superbe):
Enrique iglesias - Hero
PCD-Hush Hush slow version
kelly clarkson-Because of you