| Timee೩ a întrebat:

:-*. Ce parere aveti de blogul acesta? http://blogulabstract.blogspot.com/ eu l-am facut impreuna cu prietena mea. Sper sa va placa. Fundaa pentru cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Si deja de la prima postare care am vazut-o parere proasta! Da aveti multe chestii faine dar totusi de ce sa judeci? Ce treaba aveti voi ca unii vor sa fie emo si unii nu? Sau cum se imbraca si din`astea? Am inteles, ti-ai spus parerea dar blogurile ar trebui sa fie ''ceva''...ce oamenii sa citeasca cu placere nu sa isi faca tot felul de parerei si sa fie influentati. Nu mi se pare corect.

| JustACuriosPerson a răspuns:

Super blog si ft dragut e destul de bun raspunsul FUNDA?//

| Lucian02 a răspuns:

Interesant blog imi place 10 il vizitez de acum incolo sa postezi zilnic

| Liqua a răspuns:

E urat si mai ai si greseli de ortgrafie cam multe cum ar fi la sectia emo scrie "inghii negre" in loc de unghii si mai sunt dintr-astea