| RoXaaa a întrebat:

:* Ce planuri aveti pentru vacanta de Craciun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi cumpar un cadou frumos, sa ies afara toata ziua sa admir peisajul sa ma bucur ca un copil.
Iesiri cu colegii, filme muzica si de revelion nebunie mare laughing
Nu-mi place la munte cel mai ok e acasa.winking

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mâncare,băutură,dansuri adică Multă distracţie!

| WhatMeanLove a răspuns:

Distractie,multa distractie.

| valentino52 a răspuns:

Predeal - ziua restaurant, partie, seara Office. 3 seri la rand de mancare si bautura dupa care inapoi acasa relaxare pana la revelion.

| Never4ever a răspuns:

Nu mi-am facut inca planuribatting eyelashes dar tu?

| RoXaaa explică (pentru Never4ever):

Eu... ma plictisesc straight face

| Ƨirenia a răspuns:

Nu prea am plauri...
Voi iesi cu pretenii, da nu...

| XxAnonimuXx a răspuns:

Eu ma duc la munte

| maxy2343 a răspuns:

Eu ma duc la cabana cu niste prieteni de la mine din sat, facem chef acolo suntem cam 24 de persoane, si tot aceleasi persoane vrem sa facem chef si de revelion. O sa fie foarte fain ca imi place la cabana :X uh ce planuri ai? tongue

| RoXaaa explică (pentru maxy2343):

Foarte fain de tine!

| maxy2343 a răspuns (pentru RoXaaa):

Mersi, si de ce te plictisesti, nu ai planuri pentru craciun/revelion? Cel putin daca nu ai o persoana iubita langa tine, ar fi destul de nasol sa nu petreci aceste sarbatori distrandute. Eu unul daca as avea o persoana iubita langa mine, as sta acasa cu ea sa fie ceva romantic, dar nu am asa ca ma distrez macar atat. Numi spune ca uh nu ai nici un fel de plan!

| RoXaaa explică (pentru maxy2343):

Nu am cu cine sa ma distrez... am cateva prietene si nu le da voie parintii sa plece de acasa straight face Chiar nu stiu ce sa fac sad

| maxy2343 a răspuns (pentru RoXaaa):

Eh ce naspa... Hai cu mine laughing la cabana laughing eu is din sibiu laughing))) Oricum e naspa, trebuie sa faci cumva sa te poti distra putin... Imi pare rau pentru tine ca nu poti. sad

| RoXaaa explică (pentru maxy2343):

Probabil, o sa mor de plictiseala straight face