| Giovyy a întrebat:

Hey TPU.Ce pot face cand ma plictisesc? Inafara de statul pe net, jucat jocuri etc.

Răspuns Câştigător
| andreeea2deeea a răspuns:

Hey! Poti canta, dansa, iesi afara cu prietenii, poti merge la un film, poti merge la alti amici de ai tai, poti merge la rude, te poti uita acasa la un film, poti citii o carte, iti poti recapitula cate va chestii pentru la scoala, pe care nu le stapanesti foarte bine. Poti sa te joci cu familia ta remmy sau table, poti sa te dai cu sania (daca ai unde), poti face multe lucruri frumoase, pentru ca este IARNA, de fapt pe viscolul asta nu poti iesi din casa.

| Giovyy explică (pentru andreeea2deeea):

Meriti din plin funda! M-ai ajutat extrem! Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Robbe a răspuns:

Laba, faci laba!

| Malosmihai a răspuns:

Poti sa gatesti, sau sa te plimbi cu prietenii la mall sau unde vrei tu, primesc funda?