| irocku a întrebat:

cine credeti ca o sa castige locul intai la "dansez pentru tine"?

Răspuns Câştigător
| Ilusion :X a răspuns:

Nu stiu, astept sa vad mai multe dansuri, dar cred ca Pepe va face din nou spectacol si va ridica juriul si spectatorii in picioare.

| irocku explică (pentru Ilusion :X):

Mersi mai astept cateva raspunsuri ai sanse de funda

5 răspunsuri:
| Ionela_6633 a răspuns:

Si eu cred ca Pepe dar mie imi place foarte mult si de echipa Alylin...Asteptam! eu speri dintrei eihappy sa castige cel mai bun!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiulaughing cred ca Dumnezeu stie!

| Pisiquee a răspuns:

Clar Andreea Toma si Pepe love struck.Pentru că sunt o echipă unită și dansează minunat împreună.
Mai ales că Andreea a fost fosta mea colegă big grin. 5-8^^.
Dacă nu mă credeți treaba voastrălaughing. Știu și unde locuieștebig grin.

| baaang a răspuns:

Eu vreau sa castige Catrinel si Ionut,[el are o poveste foarte frumoasa si danseaza exceptional]