| Anonim203 a întrebat:

Cine stie un program de descarcat videoclipuri de pe youtube online si fara sa am nevoie de java?
Thx:*

2 răspunsuri:
| Vreoproblema a răspuns:

Du te la extensii din coltul din dreapta a paginii unde este cheita si acolo cauta youtube download sau ceva de genul asta.Sunt niste extensii care te pot aguta sa descarci de pe youtube in orice fel doresti, mp3, hd etc.Dc ai chrome, la cheita la instrumente gasesti extensii, dc ai mozila firefox cred ca era doar la cheita.Este un fel de appstore.Bafta.uite adresa de pe chrome dc te ajuta cu ceva.eu il am pe primul si e bun.https://chrome.google.com/webstore/search/youtube%20downloader?hl=ro&_ac=5

| Armatistul82 a răspuns:

Cauta youtubedownloader