| Sмilеfояме a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste aplicatii cu jocuri pentru telefonul Lg GT400?

Răspuns Câştigător
| Dreezy a răspuns:

Intra pe mobile9. fa-ti cont( dureaza 1 min si e gratis) dupa care o sa iti apara undeva in dreapta ferestrei sa alegi ce telefon. alegi modelul tau (Lg GT400) si dupa nu ai decat sa alegi ce jocuri iti par interesante. sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Dreezy a răspuns:

Intra pe mobile9. fa cont ( e gratis si dureaza 1 min) si alegi modelul telefonului. site-ul iti ofera cam toate categoriile de jocuri