| anonim_4396 a întrebat:

cum se combina 2 pagini(pe facebook)?

Răspuns Câştigător
| Raluuk a răspuns:

Da. Poti imbina 2 pagini. E adevarat ca una trebuie sa aiba -200 ca sa-i poti schimba numele. Sa spunem ca cea care care peste 200 like-uri se numeste "Noi, Fetele", atunci cea care are -200 like-uri trebuie sa i se schimbe numele tot in "Noi Fetele". Apoi du-te pe pagina mai mare si te duci in setari, iar in stanga trebuie sa-ti apara "Resurse". Dai acolo si scrie "Imbina doua pagini" sau ceva de genu... si de acolo e foarte simplu... dai OK. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Naa_Aly_1985 a răspuns (pentru Raluuk):

Raluuk...mie nu imi apare la setari resurse...ce pot sa fac? te rog ajuta-ma

| Raluuk a răspuns (pentru Naa_Aly_1985):

Scuze ca am raspuns tarziu, da sincer nu am mai intrat de mult pe TPU... "Resurse" trebuie sa apara la toata lumea. Daca nu apare inseamna ca ai imbinat deja pagina ta cu alta pagina, pentru ca nu merge decat o singura data
SFAT : Intreaba ceilalti admini daca au imbinat deja pagini big grin

| Erofei_Laura_1997 a răspuns (pentru Raluuk):

Heii.
Cand vrei sa pui un nume la fel la pagina iti spune ca nu poti schimba numele deoarece exista deja o pagina cu acest nume.
Cum pot sa fac aici?
Ma ajuti te rog?

9 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu se pot combina 2 pagini.

| anonim_4396 explică (pentru Furculingură):

Ba da (like-urile) ....asa am auzit

| Furculingură a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am auzit niciodată...

| sindeywolf001 a răspuns:

Buna am vazut ca i-ai dat funda la raluuk, mie nu imi apare resurse, ma ajuti te rog si pe mine?

| Deny_Deenisa_2000 a răspuns:

Dai pe ''Editeaza setarile'' si cauti din stanga in jos ''Combina/Imbina doua pagini''.Dar trebuie sa aiba numele asemanator si sa fie 200+ macar una.

| AlyNaa1999 a răspuns:

Buna ..ca sa combini doua pagini de facebook trebuie ca pagina mica ..adica aia pe care vrei sa nu o mai ai trebuie sa aiba -200 de likes! Orice nume are pagina mare trebuie sa aiba si pagina mica ..deci numele paginii mici te duce in setari si il schimbi. Dupa ce ai schimbat numele te duci la editeaza pagina "modifica setarile "iar jos de tot ai "imbinare pagini dublura " dai click pe ea. dupa "merge pages "" si gata! Sper ca te-am ajutat! Funda?