| DeliaSteffy a întrebat:

Cum se foloseste HyperCam 3? Ca atunci cand vreau sa vad ce am filmat este videoclipul cu susul-in -jos.

6 răspunsuri:
| ThatsMethod a răspuns:

Draga DeliaSteffy, Hypercam e mai complicat. Foloseste fraps-ulwinking

| ThatsMethod a răspuns:

P`asta nu stiu cum s-o explic, mie imi merge perfect Fraps.

| ThatsMethod a răspuns:

Sau foloseste CamStudio

| YoBiChOn a răspuns:

Power are dreptate. Hypercam e prea complicat. Foloseste fraps. Daca ai windows xp face un video normal dar nu se aude jocul. Si daca ai windows 7 face mai multe video-uri, dar sa zicem ca filmezi cu mai multi, atunci si ei se aud. Si ca sa unesti filmuletele poti edita cu Camtasia studio 7, Windows movie maker, vegas pro.

Cam asta e...
P.S: Eu am zis in caz ca filmezi la un joc, daca vrei sa filmezi windows-ul filmeaza cu Bandicam si Camtasia, si editatul exact ca mai sus big grin.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| DeliaSteffy explică (pentru YoBiChOn):

Am mai avut fraps. si tot cu susul-in - jos filma. straight face

| NicolaeDiana1999 a răspuns:

Ca sa mearga click dreapta pe videoclip cand ii dai drumul si da click pe "Vertically flip" Sper ca te-am ajutat