| Sweets a întrebat:

Hey TPUbig grin

As vrea sa stiu ce programe de modificat poze stiti.As vrea niste exemplebig grin
Dar daca se poate sa fie programe dinacelea care iei o persoana dintr-o poza si o pui in ata sau ceva de genul acestabig grin

Merssihappy
Fundita:X

Răspuns Câştigător
| xamix a răspuns:

Http://pixlr.com/editor/ (e la fel ca la photoshop numai ca este online)

3 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Photoshop cs 3 sau 4 sau 5 sunt cele mai bune...le iei de aici:
http://www.soft82.com/get/download/Windows/Adobe_Photoshop intri aici si dai pe mirro unu si astepti sa ti se downloadeze...bafta :-bd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop cs4. PhotoScape, PhotoIntrument2